Služby

Vítejte u nás v Properia group!
A pojďte S námi světem realit.

Jsme tady, abychom vám pomohli s vašimi realitními touhami a potřebami. Představíme vám svět plný nekonečných realitních možností. Naše dlouholeté zkušenosti a profesionální přístup nám umožňují poskytnout vám prvotřídní realitní služby, které doslova ušijeme na míru vašim individuálním požadavkům. Chuť i zkušenosti máme. Vítejte v Properia group!

Služby

Chci prodat

Prodej nemovitosti bývá náročný proces zahrnující spoustu navazujících kroků. My vám však budeme stát po boku s cílem učinit prodej vaší nemovitosti co nejpříjemnější. Naše realitní kancelář Properia group se specializuje na prodej nemovitostí a máme bohaté zkušenosti s mnoha úspěšnými realitními transakcemi. Poskytneme vám odborné poradenství po celou dobu naší spolupráce.

Půjdeme s vámi krok za krokem, abychom vás úspěšně provedli celým procesem a zodpověděli veškeré vaše dotazy. Důkladně, férově a zejména realisticky oceníme vaší nemovitost a následně stanovíme správnou prodejní cenu. Budeme maximalizovat váš zisk z prodeje.

Vaše nemovitost bude prezentována na nejpopulárnějších realitních portálech a na našem webu. Využíváme moderní marketingové nástroje a strategie, abychom přilákali co nejvíce potenciálních kupujících. A neskromně podotýkáme, že to umíme. 

Vytvoříme profesionální fotografie vaší nemovitosti a budeme ji kvalitně prezentovat. Zaujme tolik zájemců, že se u vás doslova dveře netrhnou. A bude z čeho vybírat.

Kvalitní a erudované prohlídky vaší nemovitosti s potenciálními zájemci jsou pro nás naprostou samozřejmostí. Budeme připraveni zodpovědět i ty nejzáludnější otázky, abychom vám našli toho nej kupce.

Při vyjednávání se vždy koncentrujeme na to, abychom vám zajistili co nejvýhodnější vyjednávací pozici. Pohlídáme i právní servis. Náš osvědčený právní tým připraví kvalitní smluvní dokumentaci celého prodeje. 

U nás se nemusíte starat o nic. My zabezpečíme, aby váš prodej proběhl co nejlépe.

Chci koupit

Proces nákupu nemovitosti je mnohdy vyčerpávající. Proto jsme zde my, abychom vše usnadnili a zpříjemnili. Pomůžeme vám najít tu správnou nemovitost, která bude odpovídat vašim přáním a potřebám.

Naše realitní služby jsou založeny na důvěře a spolehlivosti. Nejprve vám budeme bedlivě naslouchat. Poté předložíme transparentní informace, které vám pomohou učinit relevantní rozhodnutí. Staneme se vaším profesionálním průvodcem během celého procesu nákupu.

Pomůžeme vám s hledáním vhodných nemovitostí, s prohlídkami i s vyjednáváním. Díky naší rozsáhlé síti kontaktů a přístupu k aktuálním nabídkám nemovitostí na trhu vám pomůžeme najít tu pravou.

Nákup nemovitosti bývá složitý z hlediska právních formalit. Poskytneme vám kompletní právní asistenci a zajistíme, aby vše proběhlo hladce. A hlavně bez stresu.

Pojďme společně najít vaše vysněné bydlení, investiční nemovitost nebo komerční prostor.

Každý nákup nemovitosti s sebou nese svá specifika, proto je třeba se mu věnovat individuálně. To my umíme. S námi budete mít skutečně jistotu, že vaše investice do nemovitosti je rozumný a promyšlený tah.

Mám exekuci

Naprosto rozumíme složitým situacím, které mohou v životě lidském nastat, a je třeba jim odvážně čelit. Nabízíme vám pomocnou ruku a spolehlivé řešení, abyste se zbavili tíživých problémů s exekucí co nejdříve. A s minimálním stresem.

Máme dlouholeté zkušenosti s úspěšným vyjednáváním a výkupem nemovitostí v exekuci. Primárně budeme respektovat vaše soukromí a citlivost situace. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás klíčové.

Naše zkušenosti nám umožňují promptně reagovat a tím usnadnit celý proces výkupu. BUDE-LI TO SITUACE VYŽADOVAT, VYKOUPÍME VAŠI NEMOVITOST DO 48 HODIN OD NAŠÍ PRVNÍ NÁVŠTĚVY.

Budeme minimalizovat míru vašich starostí a nejistotu v procesu exekuce vaší nemovitosti. Důvěřujte nám.

Pronájem

Máte nemovitost, kterou byste rádi pronajali, ale nevíte, kde a jak začít? Pomůžeme vám, aby byl váš majetek pronajat rychle, bezpečně a za co nejlepších podmínek.

Poskytneme vám komplexní poradenství týkající se tržního hodnocení vaší nemovitosti. Stanovíme optimální nájemné, které bude reflektovat aktuální nabídky na trhu.

Vaši nemovitost budeme prezentovat na našem webu a dalších klíčových realitních portálech, abychom podnítili co největší zájem potenciálních nájemců.

Zajistíme kvalitní prohlídky vaší nemovitosti s potenciálními nájemci a odpovíme na jejich zvídavé otázky. To vše s cílem najít toho pravého nájemce.

Budeme jednat s potenciálními nájemci a zajistíme vám vyjednávací pozici, díky níž dosáhnete toho nejvýhodnějšího nájemního kontraktu.

S našimi právníky se postaráme o přípravu nájemní smlouvy a dalších právních dokumentů. Primární je pro nás vaše jistota v bezpečném nájemním vztahu.

Homestaging

Homestaging vnímáme de facto jako projev umělce v našich realitních duších. Je jedním z klíčů k úspěšnému prodeji nemovitosti. Potenciální kupující, zaujatí perfektní prezentací vaší nemovitosti, vám budou doslova rvát klíče z rukou.

Naši homestaging odborníci provedou důkladnou analýzu vaší nemovitosti a poskytnou vám cenné rady a doporučení, jak ji co nejlépe prezentovat.

Pomůžeme vám s výběrem vhodného nábytku, dekorací a úpravami interiéru i exteriéru tak, aby vaše nemovitost působila co nejatraktivněji. Zajistíme profesionální fotografie, které zachytí vaši nemovitost v její plné kráse.

Zpracujeme kvalitní a efektivní virtuální prohlídky, které umožní potenciálním kupujícím detailně prozkoumat vaši nemovitost z pohodlí jejich domova.

Díky homestagingu dosáhnete rychlejšího a úspěšnějšího prodeje, jsme o tom hluboce přesvědčeni a naše zkušenosti to jen potvrzují. Proto tuto službu svým klientům nabízíme a vřele doporučujeme.