Prodej atraktivní novostavby RD 5+kk s garáží, ul. Polní, Želešice (okr. Brno-venkov)

Základní informace

Dovolujeme si vám nabídnout ke koupi skutečně výjimečný RD 5+kk s garáží, terasou a parkingem ve vyhledávané lokalitě Želešice u Brna, ul. Polní.

Jedinečnost této nabídky komplexně podtrhuje nesporná kvalita stavebního provedení a zpracování: obvodové zdivo z tepelně izolačních keramických cihelných bloků, kompletní zateplení pláště budovy, zděné vnitřní příčky, 6-ti komorová okna s izolačním trojsklem. Majitel stavěl a vnitřně koncipoval dům pro své osobní využití a skutečně na ničem nešetřil.

Elektrické předokenní žaluzie, zabezpečovací a kamerový systém, strukturovaná datová kabeláž, stabilní a výkonné internetové připojení vedené optickým kabelem, dálkové ovládání garážových vrat a brány, automatická venkovní světla lze směle zařadit do seznamu mimořádných technologických prvků, jimiž tato nemovitost oplývá.

Dům je napojen na kompletní inženýrské sítě: obecní vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. Pozemek se dvěma samostatnými vjezdy je oplocený a založená zahrada disponuje automatickým závlahovým systémem. Na pozemku je zbudována i retenční nádrž na dešťovou vodu s napojením na zahradní závlahový systém. Technický nadstandard tohoto domu zahrnuje i zabudovanou přípravu pro případnou montáž tepelného čerpadla, fotovoltaických panelů a centrálního vysavače, postačí jen zapojit zvolenou technologii.

Vytápění a ohřev vody je zajištěn energeticky nenáročným a úsporným kombinovaným kondenzačním plynovým kotlem. Přízemí disponuje teplovodním podlahovým vytápěním se samostatně řiditelnými okruhy a funkčním krbem, pokoje jsou klimatizovány.

Krom již zmíněného, skutečně nadstandardního pojetí celé stavby, se k nesporným kvalitám domu řadí i dostatek parkovacích míst, garáž vhodná také pro uskladnění jízdních kol či kočárku a velkorysý půdní prostor (56 m2) pro skladování sezónního vybavení.

K příjemné relaxaci i aktivnímu trávení volného času s rodinou notně přispívá blízkost přírodního parku Bobrava a pestrá síť cyklostezek v okolí. Občanská vybavenost obce zahrnuje veškerou infrastrukturu a služby nezbytné pro každodenní život obyvatel včetně mateřské a základní školy (1.-9. třída). Perfektní dostupnost do centra Brna (autem cca 10 min., veřejnou dopravou cca 20 min.) či do nákupního centra Olympia (autem 5 min.) jen podtrhuje příjemný komfort lokality Želešice.

RD je zkolaudovaný, připravený k okamžitému nastěhování, nový majitel si pořídí pouze kuchyňskou linku a nábytek. Fotodokumentace zobrazuje aktuální stav, vizualizace možného zařízení ložnice a obývacího pokoje s kuchyňským koutem jsou nezávazné.

K zajištění financování koupě tohoto domu jsme připraveni rychle a výhodně prodat nebo vykoupit vaši stávající nemovitost, popř. pomoci vyřídit hypotéku.

Pro domluvení prohlídky kontaktujte uvedeného makléře.

Soubory ke stažení

Umístění nemovitosti

18 495 000 
včetně poplatků, včetně provize, včetně pravního servisu
Kategorie
Rodinné domy
Okres
Brno-venkov
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
262 m2
Plocha pozemku
838 m2
Plocha zastavěná
131 m2
Plocha zahrady
478 m2
Počet podlaží
2
Stav objektu
Novostavba
Budova
Cihlová
Typ domu
Patrový
Poloha objektu
Rohový
Umístění objektu
Klidná část obce
Zástavba
Obytná
Rok kolaudace
2022
En. náročnost b.
B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB
76 kWh/m2/rok
podle vyhlášky
č. 78/2013 Sb.
Míst k parkování
3
Parkování
Ano
Garáž
Ano
Počet garáží
1
Terasa
Ano (43 m2)
Zařízený
Ne
Komunikace
Asfaltová, Dlážděná, Zpevněná
Telekomunikace
Internet, Kabelové rozvody, Ostatní
Doprava
Autobus, Dálnice, Silnice
Voda
Dálkový vodovod
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Jiné, Podlahové, Ústřední plynové
Evidenční číslo
02849